درباره پنجره هفتم

 

درباره پنجره هفتم


مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند.

از مهمترین اهداف اصلی در چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدت پنجره هفتم ، بکارگیری راهکارهای کارآمد در راستای بهینه سازی محاسبات فنی و مهندسی ، ساخت و مونتاژ، نصب و رگلاژ و برنامه زمانبندی کارآمد میتوان اشاره نمود.

لذا مدیران شرکت پنجره هفتم با کمک مهندسین مجرب مجموعه بر آن شدند با تکیه بر تجربیات خویش در صنعت ساختمان ، نسبت به رفع نقص های موجود در این زمینه احترام و نیاز های مخاطبان را پاسخی شایسته دهند.

در این راستا پنجره هفتم مذاکرات خویش را با بزرگان صبعت آلومینیوم و یو پی وی سی جهان آغاز نموده و موفق به عقد قرارداد با برخی شرکت های معتبر اروپایی و ترکیه ای گردیده است.

این شرکت ها به عنوان طراح و تولید کننده سیستم های آلومینیومی و حامی شرکت پنجره هفتم مشاوران و طراحان ساختمان ها را ، جهت بکارگیری شیوه های گوناگون طراحی و اجرای مدرن نمای ساختمان ها یاری میرساند .

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search