شیشه های سانرژی


این محصول قابلیتهای زیر را تامین می نماید :

کنترل انرژی و نور خورشید - عایق حرارت - درخشندگی عالی - گذردهی نور - فرایند آسان - کم تابش (فاکتور خورشیدی پایین) Sunergy بهترین شیشه با عملکرد بالا و با پوشش سخت در جهان میباشد که زیبایی برجسته ای دارد و در تمام فصول باعث صرفه جویی در انرژی میشود  (گرم در زمستان و سرد در تابستان) در حالیکه به انتقال نور ادامه میدهد ، به شدت انتقال حرارت خورشیدی را متوقف میکند.

بخاطر خواص عالی کنترل آفتاب میتوان در هزینه های تهویه هوا درتابستان و همچنین بدلیل عایق حرارتی . کم تابش بودن (Low-E) در هزینه های گرمایش در زمستان صرفه جوبی کنیم.

دارای پوشش (pyrolytic) سخت میباشد و به همین دلیل میتواند به آسانی تحت پروسه های مختلف مانند : برش ، سکوریت ، لمینیت ، خمش ، دوجداره و تک جداره قرارگیرد Sunergy از نظر زیبایی ، پاسخ به پیشرفته ترین پیش نیاز های معماری میباشد.

بعلت کم بودن مقدار رفلکس (بازتاب) ، باعث میشود اشیا، را بتوان با رنگ واقعی خودشان مشاهده کرد . Sunergy به سه رنگ در دسترس باشد : ساده ، سبز ، آبی آسمانی و نیز آسایش بصری و حرارتی میگردد . ترکیبی عالی از انتقال نور ، کنترل نور آفتاب (Control Solar)  و عایق حرارتی ، باعث میشود که به شیشه ای عالی و ایده آل برای تمام فصول تبدیل میشود. با توجه به نموداری گرافیکی که مصرف انرژی نشان میدهد میتوان به خواص بکارگیری این نوع شیشه ها پی برد.

پنجره هفتم با در اختیار داشتن خط تولید مجهز انواع شیشه و تولید شیشه بیش از 1500 پروژه ، قادر به ارائه انواع شیشه تک جداره و دوجداره به بهترین کیفیت میباشد.

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search