نمای کامپوزیت

شرکت پنجره هفتم برای نصب ورق های آلومینیوم و کامپوزیت بر روی نمای ساختمان دو روش را ارائه میدهد.

متخصصین شرکت با ارائه جزئیاتی چند از این دو روش ، شما را در انتخاب بهترین سیستم نصب برای اجرای آلومینیوم کامپوزیت جهت پوسته ساختمان همراهی مینمایند.

اجرای نمای کامپوزیت با سیستم فیکس (Fixing)

در این روش ورق های کامپوزیت پس از برش و شیار به صورت ثابت ، با پیچ یا پرچ بر روی زیرسازی آلومینیومی یا آهنی متصل شده که مراحل نصب آن از سرعت بالایی برخوردار است.

در بین فاصله ورق های نصب شده جهت ایجاد نمایی زیباتر و ضد آب شدن نما ، از تسمه ای به جنس ورق یا چسب های پلی اورتان یا چسب و لاستیک سیلیکونی استفاده میشود . در روش فیکس میتوان از دو نوع زیرسازی آلومینیومی و آهنی بهره گرفت.

اجرای نمای آلومینیوم کامپوزیت با سیستم هنگ (Hanging)

در این روش ، ورق های با استفاده از شیارهای چکمه ای تعبیه شده ، به صورت ریلی روی پروفیل های مخصوص آلومینیومی نصب میشوند. پس از اجرای کمربندی های آهنی زیرسازی ، با هدف رفع خطاهای احتمالی سازه ، نبشی های آهنی با شیار های لوبیایی روی کمربندی های مطابق با آکس بندی ارائه شده در نقشه های اجرایی، نصب میگردند. در مرحله بعد ، ریل های آلومینیومی با مقطع مشخص در آکس نبشی های آهنی بوسیله براکت های آلومینیومی با دو سوراخ لوبیایی به زیرسازی متصل میشوند.

در این روش جهت جلوگیری از خوردگی بین آهن و آلومینیوم . از لاستیک های دی الکتریکال PVC بین براکت آلومینیومی و نبشی آهنی استفاده میگردد. نهایتا ورق های آلومینیوم کامپوزیت بوسیله اتصالاتی آلومینیومی تشکل ( موسوم به بچه ناودانی ) که در داخل لامل های آلومینیومی قرار میگیرند ، بر روی لامل های نصب میگردند.

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search