مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره

مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره به شرح ذیل می باشد:

مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره :

مرحله اول : ابتدا شیشه ها توسط دستگاه تمام اتوماتیک سی.ان.سی برش داده می شوند . همچنین به دلیل قابل برنامه ریزی بودن این دستگاه می توان شیشه ها را به اشکال مختلف تراش داد.

مرحله دوم : در مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره از قاب های آلومینیومی استفاده می شود که دارای آلیاژهای مخصوص هستند و قابلیت خم شدن دارند.این ویژگی باعث میشود که قاب به کار رفته در بین دو شیشه به صورت کاملا یکپارچه باشد و هم از مصرف گوشه های پلاستیکی جلوگیری شود.مراحل ساخت این قاب ها به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود و ضخامت قاب با توجه به ملاحظات فنی اندازه گیری می شود.

 

مرحله سوم : تزریق مواد رطوبت گیر که براساس خصوصیات خاصی انجام می پذیرد که شامل:

الف) مقدار تزریق مواد به وسیله دستگاه اندازه گیری میشود.

ب)تزریق (desicant) د ر شرایط بسته و خلاء صورت می گیرد تا قابلیت جذب رطوبت هوای بین دو جداره شیشه برای این ماده پایدار باشد و این موادقبل از استفاده اشباع نشود.

مرحله چهار : استفاده از مواد شوینده ی خاص با آب مقطر جهت شستشوی شیشه ها و از بین بردن هرگونه اثر چربی

مرحله پنج : خشک کردن شیشه ها در دستگاه شیشه خشک کن

مرحله شش : پرس دو لایه شیشه بر روی قاب آلومینیومی

مرحله هفت : این مرحله در مراحل ساخت درب و پنجره دوجداره مربوط به شیشه های رفلکس میباشد ، که به دلیل زیبایی و ویژگی های خاص نوری، مصرف بیشتری نسبت به سایر شیشه ها دارد ، چسبندگی مواد درزگیر به سطحی از شیشه که پوشش آینه ای (coating) دارد ، بسیار پایین است و در زمان کوتاهی این چسبندگی کاملا از بین می رود . در محل درزگیری ( اتصال قاب آلومنیومی به شیشه ) ،(coating) روی شیشه را با دستگاهی مخصوص بر می دارند تا چسبندگی مواد درزگیر به سطح قابل قبول برسد و کیفیت عایق بودن شیشه ها در سطح استاندارد باقی بماند

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search