مراحل اندازه گیری و نصب درب و پنجره دوجداره

اندازه گیری و نصب درب و پنجره دوجداره UPVC موضوع مورد بررسی در این مقاله است . پیش تر در مقاله های جامع و کاملی به بررسی نصب درب و پنجره دوجداره upvc پرداختیم . در این مقاله نیز میخواهیم پیرو مقاله قبلی به مراحل نصب و هم چنین اندازه گیری های درب و پنجره های upvc بپردازیم .

پنجره های دوجداره UPVC را میتوان بر روی چهارچوبهای سیمانی ، آجری ، فلری ، چوبی رو سایز چهار چوب ها نصب کرد . به منظور نصب دقیق این پنجره ها ، پس از آماده بودن درگاه پنجره در ساختمان های تازه ساخت و یا محل نصب که پنجره قدیمی تخریب شده است ، به وسیله مترهای دقیق دیجیتال و یا سایر ابزار اندازه گیری دقیق ، اندازه گیری میشود . این ابعاد به واحد طراحی سایان وین فرستاده می شود و طراحی های مورد نظر بر اساس ابعاد داده شده انجام میشود و به قسمت ساخت و تولید ارسال میشود . توجه داشته باشید فرایند نصب درب و پنجره دوجداره UPVC تاثیر مستقیم و زیادی بر روی عمر و کیفیت پنجره و درب علاوه بر متریال مورد استفاده در ساخت آن دارد .

اندازه گیری و نصب پنجره دوجداره upvc

نکات شایان ذکر در عملیات نصب درب و پنجره دوجداره UPVC

1. نصب پنجره دوجداره باید به نحوی باشد تا درب ها و لنگه های پنجره بتواند به راحتی باز و بسته شود و بدون آسیب دیدن بارهای مرده و زنده را تحمل کند .

2. نصب باید به گونه ای باشد تا پنجره به صورت کامل از تبادل حرارت و صدای محیط ممانعت کند .

3. حرکت درب ها و لنگه های پنجره بدون سر وصدا باشد .درگاه پنجره و درب ها قبل از نصب باید تمیز شود .

4. پنجره و درب دوجداره باید در محل نصب تراز باشد .

5. محل مناسب نصب پروفیل UPVC باید سوراخکاری شود .

6. پنجره و درب دوجداره UPVC باید در محل خود ثابت و محکم شود ( به وسیله اتصالات مخصوص)

7. تزریق سیلیکون و فوم مخصوص جهت درزبندیها نهایی پس از نصب کامل درب و پنجره ها

8. در انتها باید تمام درب و لنگه های پنجره دوجداره UPVC به صورت دقیق رگلاژ گردد .

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search