خصوصیات پنجره دوجداره کشویی

 

در مقاله های پیشین به طور مفصل در مورد مزایای پنجره دوجداره کشویی صحبت کردیم و در مورد اینکه چطور پنجره دوجداره کشویی خود را تعویض کنید و هزینه های ناشی از آن را کاهش دهدی صحبت کردیم. همانطور که می دانید پنجره های کشویی با توجه به خاصیت کشویی آنها برای استفاده بسیار آسان بوده و نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می کند. در ادامه می خواهیم شما را با خصوصیات بیشتر پنجره دوجداره کشویی آشنا کنیم و به طور مختصر به هزینه های پنجره های کشویی CPVU بپردازیم.

خصوصیات پنجره دوجداره کشویی

-شیارهای عمودی لغزنده ای دارد که حرکت پنجره را بسیا راحت می کنند

– پنجره های کشویی هم دارای واحدهای دوجداره و هم دارای واحدهای  سه جداره می باشند

-شیشه استفاده شده در پنجره های کشویی شیشه متورق روکش شده یا سخت شده می باشد

– پنجره  های کشویی به دلیل لولایی بودن آنها به راحتی قابل نفوذ می باشند اما پنجره های دوجداره کشویی جدید قفل شدگی امنیتی پیشرفته ای دارد.

-فریم های استفاده شده در این نوع پنجره ها همگی ضد طوفان می باشند

-پنجره های کشویی مانند دیگر پنجره ها از تنوع رنگی بسیاری برخوردار است.

-گزینه های انتخابی مناسبی برای ارسی های چرخشی می باشند

-جالب توجه است دارای تنوع شیشه ای می باشند و انواع شیشه های طرحدار،سربدار،با نشرپذیری کم را دارا می باشند

هزینه یک پنجره کشویی صندوقه ای چوبی

علاوه بر موارد بیان شده در مقالات پیشین، می توان از پنجره های کشویی صندوقه ای بهره برد که معمولا از چوب و الوار با ظاهری سنتی یا ارسی های باریکتر از معمول ساخته شده اند که در اجزا و واحدهای پنجره های کشویی CVPu از اهمیت بالایی برخوردارند.

قابل توجه است بدانید مرمت سازی مناسب پنجره کشویی صندوقه ای چوبی الزاما یک گزینه انتخابی ارزان تر از تعویض و جایگزین سازی ان نیست. اگر کار چشمگیری انجام شود (و نیاز به یک متخصص وجود داشته باشد)، نباید هزینه ای کمتر از حداقل چندصد پوند برای هر پنجره را انتظار داشت.

توجه داشته باشید که پنجره های کشویی صندوقه ای ساخته شده از چوب کاملا در ساخت و تولید دخیل هستند و بنابراین معمولا قیمتی بالاتر از موارد مشابه کشویی CVPu معمولی دارند؛ قیمت ها برای یک واحد پنجره کشویی صندوقه ای چوبی می تواند از 500 پوند برای یک نمونه باکیفیت بالا شروع شود.

توجه داشته باشید که با نزدیک شدن به فصل بهار اگر قصد تغییر در خانه خود دارید بهتر است برای پنجره های خود از چند ماه قبل اقدام نمایید زیرا این امر وقت گیر می باشد و از حساسیت برخوردار است. با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار مفیدی در خصوص انتخاب پنجره دوجداره و یا تعویض آنها با شما در میان بگذاریم و در صورت اطلاعات بیشتر از انواع قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل نمایید.

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search