خصوصیات پنجره دوجداره uPVC

1. صرفه جویی در مصرف انرژی در حدود 45 درصد

2. کاهش آلودگی صوتی:
به کار گیری پنجره های عایق و شیشه های دو جداره، یکی از راه های کاهش آلودگی صوتی می باشد. با استفاده از شیشه های معمولی در دو جداره، حدود 40 دسی بل شدت صوت کاهش خواهد یافت. این در حالی است که متوسط آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ 80-75 دسی بل و در شهرهای کوچک 55 دسی بل می باشد.

3. مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش (UV) و حذف اثرات مخرب آن

4. کاهش در برابر آلودگی هوا (عايق كاري و هوابندي كامل)

5. کاهش تابش سرد

6. کاهش هزینه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در ساختمان

7. کاهش آلودگی محیط زندگی و هزینه های مربوطه

8. انتقال ، تعويض و نصب آسان و سريع

9. مقاوم در برابر باد، باران و طوفانهای شدید

10. تقویت مضاعف با استفاده از پروفیل گالوانیزه در داخل پروفیل uPVC

11. حفاظت از محیط زیست از طریق بازیافت و استفاده در صنایع دیگر

12. عدم نیاز به سرویسهای مکرر (تعویض، رنگ آمیزی و...) و نظافت آسان

پنجره در دکوراسیون
اگر در حال ساخت وساز هستید و یا قصد خرید منزل را دارید اولین نکته ای که باید توجه کرد بحث نور ساختمان و منزلتان است. در بحث ساخت وساز از پنجره ها با عرض و ارتفاع زیاد استفاده کنید
در سبک دکوراسیون مدرن نور نقش مهمی را ایفا می کند به همین منظور است که باید به پنجره توجه داشت و نیز دیوار و پرده ها را رنگ روشن در نظر گرفت.
راه کارهای که پنجره در دکوراسیون بهتر و هماهنگی بیشتری داشته باشد:
1) برای اینکه پنجره ها جلوه بهتری داشته باشند می توان از توری های فلزی طرح دار فرفورژه استفاده کرد که مانع دید از بیرون به داخل شود و در عین حال موجب زیبایی هم خواهد شد.
2) یکی از ایده ها و فکر های جالب برای پنجره های خانه این است که از پنجره های کرکره ای و تاشو در دکوراسیون داخلی منزل بهره گرفت.پنجره هایی که همچون اکاردئون باز و بسته می شوند و در عین حال بر روی خود کرکره نیز دارند و بسیار فضای منزل یا محل کار را مدرن خواهند کرد.
3) روش دیگر این است که کرکره هایی هم اندازه و ابعاد شیشه پنجره هستند استفاده می کنیم که دید از بیرون نداشته باشد ولی در عین حال زیبایی پنجره پا بر جاست.

4) طرح دیگری که می توان برای پنجره ها انتخاب کرد این است که از شیشه های مات و طرح دار و حتی رنگی آن استفاده نمود و اگر دکوراسیون شما سنتی است می توان از شیشه های رنگی بسیار تند و عمیق با بهره گیری از سبکها و رنگهای مدرن استفاده کرد تا به خوبی پنجره منزل تان را زیبا کند.اگر که از پنجره های upvc و یا الومینیومی استفاده می کنیم چه بهتر که انها رنگی و طوری انتخاب کنیم که به رنگ دکوراسیون منزل مان بیاید. مثلا اگر در دکوراسیون چوب کار شده ،از پنجره طرح چوب استفاده کنیم تا زیبایی و جلوه ویژه ای به فضا بدهد.

5)همچنین در دکوراسیون بیرونی ، هنگامی که در نمای ساختمان ترکیب سنگ و چوب به کار رفته باشد میتوان از پنجره با طرح چوب و یا لمینت طرح چوب استفاده نمود

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search