درب و پنجره یو پی وی سی uvpc 

پنجره هفتم با تجربه بیش از 200 پروژه ، جزو معتبرترین شرکت ها در این زمینه محسوب میگردد و نیز با عنایت به اینکه نماینده برند آلوپلاست آلمان و پیماپن ترکیه (تحت لیسانس آلمان ) میباشند، در زمینه تهیه متریال جزو شرکت های شاخص در ایران میباشد.

با توجه با آمارهای ارائه شده جهانی آلوپلاست استانداردترین و مستحکم ترین برند UPVC در آلمان میباشد و نیز پیماپن از جمله قدیمی ترین و بهترین برند در ترکیه میباشد.

سیستم الواسکین ترکیبی از یو پی وی سی با آب بندی بسیار بالا با نمای آلومینیوم میباشد و امکان ایجاد رنگ های با کیفیت آنادایز در نمای آن ، خاصیت ممتازی ایجاد میکند.

مقاطع هر دو سیستم کاملا مهندسی میباشد و نیز طراحی آن با آخرین تکنولوژی آلمان باعث ایجاد سیستم ها و یراق آلات مولتی اسلاید ، لیفت اند اسلاید و فولکس واگنی در پروفیل آلوپلاست و پیماپن گردیده است.

درباره پنجره هفتم

مدیران شرکت پنجره هفتم (سهامی خاص) به پشتیوانه بیش از پانزده سال فعالیت در صنعت ساختمان . روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب نمای آلومینیومی و شیشه ای ، کاپوزیت، سقف شیشه ای،درب و پنجره آلومینیومی و یو پی وی سی، انواع شیشه تک حداره و دوجداره و طراحی و مهندسی ساختمان از سال 1388 آغاز نمودند

آخرین بلاگ

تمامی حقوق این سایت نزد پنجره هفتم محفوظ است [- win7co.com -]

Search